image description
26 липня 2015

Новинка! STEATITE SLIM об’ємом 80 літрів у новому дизайні

Невелика квартира і потрібен компактний водонагрівач? Стильний інтер’єр вашого помешкання вимагає відповідного обладнання для нагрівання води? Steatite Slim об’ємом 80 літрів вирішить усі питання! У серпні цього року у магазинах з’явиться новинка від Atlantic – «вузькі» водонагрівачі (зовнішній діаметр усього 380 мм) у новому, ще більш лаконічному дизайні та із зовнішнім регулятором температури.  Відтепер встановлювати температуру нагрівання води стало ще зручніше. Ви самостійно обираєте температуру нагрівання  залежно від сезону, та економите електроенергію. Ще більш економічним водонагрівач робить вбудований надточний капілярний термостат та товстий шар пінополіуретанової ізоляції, що зберігає воду гарячою протягом тривалого часу. 

У цьому водонагрівачеві втілені усі переваги серії  Steatite: надійний «сухий» ТЕН, міцне емалеве покриття з цирконієм та магнієвий анод як додатковий антикорозійний захист. Вузькі водонагрівачі мають менше дзеркало змішування води та завдяки цьому швидше нагрівають воду.

Водонагрівач Steatite Slim об’ємом 80 літрів буде чудово  розташований у ванній кімнаті, душовій кабіні, кухні або у вузькій ніші. Габаритні розміри даної моделі: висота - 1184 мм, ширина - 380 мм, вага водонагрівача без води - 26 кг. Водонагрівач може монтуватися як вертикально, так і горизонтально. 

Водонагрівач Steatite Slim укомплектований кабелем живлення та запобіжним клапаном від надлишкового тиску. 

Гарантія виробника – до 7 років на бак та 2 роки на електричну частину. Рекомендований виробником строк технічного обслуговування для усіх водонагрівачів серії Steatite 1 раз на 24 місяці.

Компактний водонагрівач Steatite Slim об’ємом 80 літрів призначений для осіб, які цінують якість, сучасний дизайн та функціональність.