image description
06 листопада 2015

Акція від Atlantic: сушка для білизни та розетка-таймер у подарунок!

У листопаді стартувала акція від ATLANTIC. Купуючи електричний конвектор серії F17 DESIGN ви отримуєте корисні подарунки для створення більшого комфорту у вашій оселі – сушку для білизни, що встановлюється на конвектор, або розетку з механічним таймером для програмування роботи будь-якого електричного приладу.   

Розетка з механічним таймером дозволяє запрограмувати на добу будь-який прилад, що буде увімкнений через неї до мережі електроживлення. За допомогою електричного таймера ви можете вмикати електричні прилади тільки тоді, коли вам це потрібно. Розетки з механічним таймером можна однаково ефективно використовувати у побуті (наприклад, для поливання газонів, увімкнення приладів освітлення тощо) та на виробничих чи комерційних об’єктах – для увімкнення у заданий час приладів освітлення, обігрівання, контролю. 

Другий акційний подарунок – це спеціально розроблена для даної моделі конвектора сушка для білизни. Вона просто встановлюється на решітку конвектора та зручна у використанні. Сушка легко знімається та займає мінімум місця. 

Конвектори серії F17 DESIGN з розеткою-таймером у подарунок ви зможете придбати у роздрібних магазинах та інтернет-магазинах, де представлені конвектори ATLANTIC. Конвектори з сушкою у подарунок  - тільки у мережах побутової техніки Comfy та ФОКСТРОТ.

Розробляти та втілювати у життя комфортні рішення для побуту – це основна місія бренда ATLANTIC. І акційна пропозиція по конвекторам F17 DESIGN ще одно підтвердження цьому.

Зверніть увагу, що кількість конвекторів серії F17 DESIGN, які беруть участь в акції, обмежено.