Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Altis Ecoboost CHG-3 PACK2 DAP (1000W) 5610021
Збільшити
Порівняти
Гарантія
Енергозбереження
Цифрове управління
  • Опис
  • Характеристики
  • Відео
  • Запчастини
  • Акції

HD конвектор Altis Ecoboost, 1000 Вт з сенсором присутності та  програматором забезпечить максимальний комфорт у використанні. Завдяки інноваційній технології HD 2 в 1,  яка поєднує конвектор з тепловою панеллю, Altis Ecoboost, 1000 Вт   рівномірно розподіляє тепло у приміщенні одночасно шляхом теплового випромінювання та природної конвекції. Сенсор присутності фіксує присутність користувача у приміщенні та корегує температуру нагрівання для найбільшої економії та комфорту. Разом з увімкненою функцією Eco+boost сенсор забезпечує енергозбереження до 35%.

Функція Eco+boost – це режими енергозбереження та прискореного нагрівання. Вони створюють комфортний мікроклімат у приміщенні саме в той час, коли там знаходиться користувач, і заощаджують електроенергію, коли в приміщенні нікого немає більш ніж 30 хвилин.

Вбудований програматор  дозволяє індивідуально запрограмувати електричний конвектор Altis Ecoboost, 1000 Вт на добу або тиждень та суттєво знизити енерговитрати на опалення.

Altis Ecoboost, 1000 Вт оснащений закритим нагрівальним елементом, що не перегрівається та не пересушує повітря, а вбудований захист від перегрівання та подвійна ізоляція (клас захисту ІІ) гарантують відповідність приладу найжорсткішим вимогам щодо безпеки. Клас захисту від прямого потрапляння бризок IP 24 дозволяє встановлювати електричний конвектор Altis Ecoboost навіть у ванних кімнатах.

Altis Ecoboost, 1000 Вт легко монтується на стіну або може встановлюватися на підлозі на спеціальні «ніжки» (опція).

Гарантія виробника – 5 років.

технічні характеристики
Потужність, Вт
1000
Площа обігрівання, м²
10
Розміри ШхВхГ, мм
539x461x92
Вага, кг
5,8
Гарантія, років
5
Модель
CHG-3 PACK2 DAP (1000W)
Клас захисту
IP24
Колір
Білий
Виробник
акції у партнерів

На даний товар жодна акція не діє