Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Про нас

ПРО НАС

Французький концерн GROUPE ATLANTIC – визнаний європейський лідер з виробництва електричних конвекторів та водонагрівачів. Перший завод GROUPE ATLANTIC відкрився на Атлантичному узбережжі Франції в la-Roche-sur-Yon у 1968 році. Сьогодні до складу GROUPE ATLANTIC входять 15 заводів. Одним із найсучасніших заводів є завод «Укратлантик» в Одесі.  Його можна вважати флагманом галузі, оскільки на цьому заводі повною мірою реалізовані всі інновації GROUPE ATLANTIC. Це виробництво повного циклу із досконалою багаторівневою системою контролю якості. Уся продукція, яка сходить з конвеєра заводу «Укратлантик», виготовлена з високоякісних матеріалів та європейських комплектуючих з урахуванням міжнародних стандартів якості.

«Атлантик —Гейзер» продає обладнання  GROUPE ATLANTIC в Україні з 2008 року. 
Наша дружна та мотивована команда докладає максимум зусиль, щоб покупці та спеціалісти надавали перевагу нашим продуктам через їхню високу якість та відмінний сервіс.

ТРОХИ ІСТОРІЇ

2008 рік — створення спільного французько-українського підприємства «Атлантик —Гейзер», початок продажів водонагрівачів торгової марки Atlantic
2009 рік — відкриття заводу із виробництва водонагрівачів та конвекторів «Укратлантик» в Одесі
2010 рік — вивід на ринок України торгової марки Thermor
2013 рік —початок продажів електричних конвекторів Atlantic

На сьогодні у нашому колективі 46 професіоналів, скерованих на досягнення результату, які працюють у головному та регіональних офісах. Ми постійно навчаємось та вдосконалюємо свої знання та навички.  
Ми пишаємося тим, що з 2010 року водонагрівачі торгової марки Atlantic є лідером в Україні за обсягом продажів. Наша продукція представлена у найбільших національних мережах побутової техніки, інтернет магазинах і DIY.
Безкоштовна інформаційна лінія для наших клієнтів працює в режимі 24/7. Розгалужена мережа із 120 сервісних партнерів по всій Україні надає нашим клієнтам якісний сервіс.